Zwiększ rentowność firmy za pomocą wirtualnym pokojom danych | Virtual deal room

wirtualny pokój danych

Rozwój biznesu jest kluczowym celem każdej firmy i możemy to osiągnąć nie tylko dzięki rozwiązaniom produkcyjnym, personalnym i reklamowym, lecz także przy pomocy nowoczesnych technologii, w poniższym . To rozwiązanie zostało obecnie odkryte i aktywnie wykorzystywane za pośrednictwem wiele światowych korporacji, w tym LG, TOYOTA, Raiffeisen BANK, HP, ROTSHILD. Taka innowacja znacznie zwiększa wydajność i rentowność przedsiębiorczości. Wśród nadrzędnych zalet wirtualnej przestrzeni do udostępniania plików są liczne funkcje, które doskonale integrują się z wszelkim biznesem.

Prosty start

Wielu graczy ma trudności z rozpoczęciem korzystania z nowoczesnego oprogramowania, ponieważ zajmie to dużo czasu. Twórcy SmartRoom danych wzięli to pod uwagę i aby rozpocząć robotę w indywidualnej przestrzeni, nie pozostaną wymagane specjalne umiejętności ani niekończące szkolenie. Zorganizowany, prosty i ciekawy interfejs otworzy przed Tobą swoje drzwi po 15 minutach zapisu na koncie użytkownika. Do robocie nie musisz kupować specjalnego ekwipunku – możesz korzystać z komputerowego pokoju danych z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego. Takie proste operacje otworzą wszystkie możliwości szybkiego, wygodnego i bezpiecznego korzystania z danych.

Swoboda użytkowania i bezpieczeństwo

Nawet z dala od miejsca robocie możesz udostępniać pliki swoim pracownikom i partnerom. Każdy autoryzowany użytkownik systemu otrzymuje taki lub odmienny poziom dostępu, którego przypisanie wydaje się być wykonywane przez kierownika. Każda informacja otrzymuje specjalny znak wodny, który pomaga ustalić tożsamość użytkownika żądającego dostępu i jego poziom. Poprzednio wyświetleniem plików użytkownik musi przejść uwierzytelnianie dwuetapowe, a interakcja z dokumentami odbywa się za pośrednictwem specjalnej siatki bezpieczeństwa. Takie podejście zapewnia wszechstronną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do plików. Możesz otworzyć dokument dla określonego adresu IP, ustawić okres dozwolonego przeglądania lub ograniczyć dostęp służące do pliku nawet po jego pobraniu. Funkcjonalność systemu obsługuje pracę w 12 językach, a także w 25 najpopularniejszych formatach. Ustawienia, filtry, szukanie i natychmiastowy dostęp do danych znacznie przyspieszą proces rozliczania dokumentów. Uwolnisz się od wykonywania rutynowej pracy, a także uzyskasz dostęp do wyczerpujących statystyk. Te informacje wesprą cię śledzić czas, w którym pracownik lub partner pracuje nad danym plikiem. Ogromne korzyści przyniosą również wiadomości statystyczne za miesiąc, kwartał lub pół roku.

Wsparcie techniczne 24/7

Szybki i bezpieczny przepływ pracy to podstawowa wartość, której przestrzegają twórcy wirtualnych pomieszczeń danych empirycznych. Korzystając z tego zaawansowanego technologicznie rozwiązania, zyskujesz nie tylko szybki dostęp do plików z dowolnego stanowiska, ale także kompleksowe porady na wszelkie tematy w ciągu 15 minutek. Serwis wsparcia technicznego działa 24 godziny na dobę, bez przerw i weekendów. Możliwe jest również zamówienie pomocy operacyjnej w celu uporządkowania dokumentów, stworzenia indywidualnej wirtualnej przestrzeni. Doceń te korzyści najlepiej w działalności. W tym celu programiści oferują bezpłatny czas próbny korzystania z , co otworzy nowe możliwości dla pierwotnego firmy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *